Przejdź do głównej zawartości

OJCOWSKI PARK NARODOWY

Cześć,
zmęczeni tygodniową rutyną postanowiliśmy spędzić aktywnie popołudnie. Wybór padł na Ojcowski Park Narodowy na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej  Świetne miejsce, aby odpocząć, pooddychać świeżym powietrzem i jednocześnie nacieszyć oko pięknymi widokami.
Zdjęcie zostało wykonane z punktu widokowego na Skałce Jonaszówka. Nieznacznie pod linią horyzontu widać ruiny Zamku w Ojcowie. W samym parku znajdują się liczne szlaki turystyczne prowadzące przykładowo do Jaskini Łokietka czy Bramy Krakowskiej.
Zdecydowanie polecamy odwiedzanie tamtych rejonów!
Trzymajcie się!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

JESTEM ZENEK ;)

Cześć, poznajcie Zenka. Jest to poczciwy aparat Zenit EM produkcji radzieckiej. Swoje lata ma, pamięta czasy poprzedniego ustroju. Przez lata nieużywany, zapomniany w końcu trafił w moje ręce. I tak, po kilkunastu latach bezrobocia dostanie nowe życie. Nie będzie miał ze mną łatwo, jestem totalnym amatorem, jednak jak to mówią: "Po owocach ich poznacie". Już niedługo przedstawię Wam pierwsze fotografie. Tymczasem trzymajcie się!

CZEKAJĄC NA ZDJĘCIA

Cześć, pierwsza klisza wypstrykana. Razem z Zenkiem nie możemy się doczekać efektów,  Mamy nadzieję, że chociaż kilka zdjęć będzie wartych uwagi. Tymczasem sami nie zwalniamy i dalej bawimy się w fotografów. Muszę przyznać, że podoba mi się to coraz bardziej. Trzymajcie się!!!

CO DWA APARATY TO NIE JEDEN

Cześć, jak to mówią co dwie głowy to nie jedna, a zatem co dwa aparaty to nie jeden. Mojej lubej tak się spodobało to co robię, że postanowiła sama spróbować. Zakupiliśmy drugi aparat Zenit, model 11.  Jestem bardzo szczęśliwy, że będziemy mogli razem uczyć się tego rzemiosła. Oczekujcie zdjęć z pierwszej kliszy mojej wybranki! Trzymajcie się!